Aksident në Shtime, një i lënduar

Kronikë e zezë

Aksident në Shtime, një i lënduar

Më: 8 gusht 2022 Në ora: 18:51
Ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Belincë të Shtimes, ku ka mbetur i lënduar një person.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli i cili tha se në aksident janë përfshirë dy automjete.

“Sot rreth orës 18:08 në rrugën magjistralen Prizren-Shtim, në fshatin Belinc ,ka ndodhur aksident komunikacioni, ku të përfshira ishin dy automjete me targa vendore. Veç dëmeve materiale në automjete, një person ka pësuar lëndime trupore dhe po trajtohet në QKMF – Shtime”, tha Veseli.

Tutje, ai bëri të ditur se njësia e komunikacionit të Ferizajt po e heton rastin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat