Sulmohet seksualisht një e mitur në Prizren

Kronikë e zezë

Sulmohet seksualisht një e mitur në Prizren

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 09:34
Foto ilustrim

Një vajzë e mitur, shtetase e Shqipërisë, ka raportuar në polici se është sulmuar seksualisht nga një burrë.

Ngjarja ka ndodhur të dielën rreth orës 19 e 30 në Prizren.

Sipas policisë, palët janë intervistuar.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat