Zhduket një djalë në Pejë

Kronikë e zezë

Zhduket një djalë në Pejë

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 09:38
Foto ilustrim

Është zhdukur një djalë në komunën e Pejës.

Rastin në polici e ka raportuar babai i tij.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se djali i tij viktimë mashkull kosovar është larguar nga shtëpia.

Ata nuk kanë njohuri për vendndodhjen tij”, thuhet në raportin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat