Vjehrri e rrah renë në Prishtinë

Kronikë e zezë

Vjehrri e rrah renë në Prishtinë

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 09:45
Foto ilustrim

Një person dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj nuses së djalit të tij, të dielën rreth orës 23 në Prishtinë.

Sipas policisë, viktima me dy fëmijët e saj është dërguar në strehimore.

I dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Nuk jepen detaje tjera.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat