​Zhduket një vajzë e mitur në Prishtinë

Kronikë e zezë

​Zhduket një vajzë e mitur në Prishtinë

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 09:07
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është zhdukur një vajzë e mitur në Prishtinë.

Rastin në polici e ka paraqitur babai i së miturës, teksa raportohet se nuk dihet vendndodhja e saj.

Policia nuk ka dhënë detaje të tjera.

“Rr. Laura Shmani, Prishtinë 10.08.2022-02:35. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat