Plagoset nga një plumb qorr një grua në Prizren, autoambulanca arrin në vendin e ngjarjes

Kronikë e zezë

Plagoset nga një plumb qorr një grua në Prizren, autoambulanca arrin në vendin e ngjarjes

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 16:39
Prizren

Një grua është goditur nga një plumb qorr, derisa ishte afër një parkingu te tregu ‘Fatoni’ në Prizren.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash, me ç’rast Policia dhe Emergjenca janë në vendin e ngjarjes.

Image

 

Kështu ka bërë të ditur një lexues i Sinjalit, i cili ka dërguar edhe pamje. Rastin e ka konfirmuar edhe Policia, teksa s’kanë dhënë detaje të tjera.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat