Vdes një 23-vjeçar pasi u vetaksidentua në Studençan të Suharekës

Kronikë e zezë

Vdes një 23-vjeçar pasi u vetaksidentua në Studençan të Suharekës

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 22:43
Ilustrim

Një 23-vjeçar ka vdekur sonte, pasi është vetaksidentuar në fshatin Studençan të Suharekës.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:40.

Lajmin për media e ka konfirmuar udhëheqësi i i zyrës së operatives në policinë e trafikut në Prizren, Azem Baraliu.

Ai bëri të ditur se i riu është dërguar me shenja jete deri në Emergjencën e Prizrenit, por ka vdekur para se të nisej për në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat