Një e mitur rrahet nga prindërit, policia e dërgon në strehimore

Kronikë e zezë

Një e mitur rrahet nga prindërit, policia e dërgon në strehimore

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 08:49
Foto ilustrim

Një e mitur ka raportuar në polici se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga prindërit e saj.

Rasti ka ndodhur në lagjen Emshir, dje rreth orës 7 të mëngjesit.

“Viktima është dërguar në strehimore, ndërsa me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt” thuhet në njoftim të policisë.

Rasti është cilësuar si “Keqtrajtim apo braktisje e fëmijës”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat