Aksident trafiku me fatalitet në Suharekë

Kronikë e zezë

Aksident trafiku me fatalitet në Suharekë

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 09:09
Foto ilustrim

Një person më veturë nga pakujdesia ka shkaktuar vetë aksident trafiku.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 18:50 në fshatin Studençan, të Suharekës.

Tutje në raport, si pasojë vozitësi ka humbur jetën.

“Vozitësi mashkull  kosovar  me veturë nga pakujdesia ka shkaktuar vetë aksident trafiku. Si pasojë vozitësi ka humbur jetën”, thuhet në raport.

Ndërkaq, me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i vozitësi është dërguar në IML për obduksion.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat