Aksident mes tri veturave në rrugën Prishtinë-Pejë, një person i lënduar

Kronikë e zezë

Aksident mes tri veturave në rrugën Prishtinë-Pejë, një person i lënduar

Më: 23 shtator 2022 Në ora: 17:16
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur sot mes tri veturave në rrugën nacionale Prishtinë-Pejë, ku ka mbetur një person i lënduar.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi.

“Në ora 15:20, policia është njoftuar për një aksident trafiku të ndodhur në rrugën nacionale Prishtinë-Pejë (fshati Vragoli). Në aksident janë përfshirë tri vetura.

Si pasojë e aksidentit një person ka kërkuar ndihmë mjekësore dhe është dërguar për tretman mjekësor. Njësitet policore po merren me aksidentin”, ka thënë Krasniqi.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat