Shqiponjat zbarkojnë në Fier, kontrolle për armë, drogë dhe persona në kërkim

Kronikë e zezë

Shqiponjat zbarkojnë në Fier, kontrolle për armë, drogë dhe persona në kërkim

Më: 24 shtator 2022 Në ora: 21:07
Pamje nga vendi i ngjarjes

Shqiponjat zbarkojnë në Fier, kontrolle për armë, drogë dhe persona në kërkim.

Forca të shumta të policisë kriminale dhe ekipet e “Shqiponjave” kanë zbritur në Fier mbrëmjen e sotme.

Mësohet se uniformat blu kanë ngritur pika kontrolli dhe po verifikojnë çdo automjet që kalon në akset kryesore rrugore të këtij qyteti.

Kontrollet kane si synim arrestimin e të shumëkërkuarve, kapjen e armëmbajtësve pa leje dhe të atyre që lëvizin me lëndë narkotike.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat