Gruaja rreh burrin në Rahovec

Kronikë e zezë

Gruaja rreh burrin në Rahovec

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 08:28
Foto ilustrim

Një burrë ka njoftuar policinë se është sulmuar fizikisht nga gruaja e tij në Rahovec.

Sipas policisë, viktimës i është ofruar tretman mjekësor dhe pastaj është intervistuar në prezencë të QPS-së. 

“Po ashtu është intervistuar edhe e dyshuara, e cila ka mohuar të ketë ushtuar dhunë ndaj bashkëshortit”, njofton policia në raportin e saj 24-orësh.

Viktima është strehuar tek vëllai i tij.

Njoftimi i plotë i policisë:

DHUNË NË FAMILJE/Rahovec 24.09.2022-18:30. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se, është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër kosovare-bashkëshortja e tij. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor dhe pastaj është intervistuar në prezencë të QPS-së. Po ashtu është intervistuar edhe e dyshuara, e cila ka mohuar të ketë ushtuar dhunë ndaj bashkëshortit. Viktima është strehuar tek familjari-vëllai i tij, ndërsa lidhur me rastin është informuar edhe mbrojtësi i viktimave dhe prokurori. Rasti në proces hetimor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat