Plagoset me thikë 41-vjeçari në Himarë

Kronikë e zezë

Plagoset me thikë 41-vjeçari në Himarë

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 10:08
Foto ilustrim

Një 41-vjeçar është plagosur me thikë këtë të diel në Himarë.

Shtetasi Serxhio Shatolli është paraqitur në spital i plagosur dhe ngjarja ka ndodhur pas një konflikti, rrethanat e së cilit mbeten ende të paqarta.

Ndërkohë, në Bilisht është shkrumbuar totalisht nga flakët automjeti në pronësi të shtetases Deizi Arapi.

Arapi është bërë e njohur herën e fundit për konfliktin me policinë e këtij qyteti, ku edhe me pas u arrestua nga forcat e komisariatit.

Kjo është hera e dytë që Arapit i digjet makina në derën e shtëpisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat