Aksident në rrugën Kavajë–Durrës, plagosen 2 persona

Kronikë e zezë

Aksident në rrugën Kavajë–Durrës, plagosen 2 persona

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 20:46
Ilustrim

Një aksident automobilistik ka ndodhur në rrugën Kavajë – Durrës.

“Ditën e sotme 25 shtator 2022, në rrugën Kavajë - Durrës, janë përplasur mjetet me drejtues shtetasit E. R., Z. S., A. Sh., dhe Xh. H.”, njofton policia.

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar pasagjerët shtetasit V. R., dhe E. S., të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat