Prishtinë: Ngacmon ish të dashurën dhe prindin e saj, arrestohet

Kronikë e zezë

Prishtinë: Ngacmon ish të dashurën dhe prindin e saj, arrestohet

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 09:35
Foto ilustrim

Në Prishtinë është arrestuar një person nën dyshimin se i njëjti në vazhdimësi për rreth një muaj kishte kanosur dhe ngacmuar ish të dashurën e tij dhe prindin e saj.

Policia njofton se palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat