​Shpërndante fotografi e video me përmbajtje seksuale të fëmijëve arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

​Shpërndante fotografi e video me përmbajtje seksuale të fëmijëve arrestohet i dyshuari

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 09:52
Foto ilustrim

Policia ka arrestuar një të dyshuar në Fushë Kosovë pasi i janë gjetur disa fotografi dhe video me përmbajtjeje abuzive seksuale të fëmijëve.

I dyshuari këto materiale i ka shpërndarë te personat tjerë përmes rrjeteve sociale.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rasti është inicuar si keqpërdorim i fëmijëve në pornografi.

“Fushë Kosovë (NN) 27.09.2022 – 13:00. Pas veprimeve hetimore të Policisë është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi te ai janë gjetur në posedim disa fotografi dhe video me përmbajtjeje abuzive seksuale të fëmijëve, pastaj këto materiale i dyshuari i ka shpërndarë te personat e tjerë përmes rrjeteve sociale. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, njofton policia. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat