Vdes një polic në një aksident trafiku në magjistralen Mitrovicë-Zveçan

Kronikë e zezë

Vdes një polic në një aksident trafiku në magjistralen Mitrovicë-Zveçan

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 18:07
Foto ilustrim

Një zyrtar policor ka vdekur si pasojë e një aksidenti trafiku, që ka ndodhur të mërkurën rreth mesditës në magjistralen Mitrovicë – Zveçan.

Lajmin për “Betimi për Drejtësi“, e ka konfirmuar zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës së Veriut, Besim Hoti.

Hoti bëri të ditur se policia ka qenë jashtë detyre dhe me veturë private.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat