Një punëtor lëndohet në vendin e punës në Suharekë

Kronikë e zezë

Një punëtor lëndohet në vendin e punës në Suharekë

Më: 29 shtator 2022 Në ora: 11:32
Foto ilustrim

Një person është lënduar dje në vendin e tij të punës në Suharekë

Sipas policisë viktima është dërguar për trajtim mjekësor, pasi ishte lënduar në vendin e tij të punës.

Sipas mjekut, viktima është jashtë rrezikut për jetë.

Në raportin 24-orësh të Policisë bëhet e ditur se njësitë përkatëse janë duke hetuar rastin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat