Digjet dhoma, humb jetën pronari 60-vjeçar brenda hotelit në Divjakë

Kronikë e zezë

Digjet dhoma, humb jetën pronari 60-vjeçar brenda hotelit në Divjakë

Më: 29 shtator 2022 Në ora: 11:39
Foto ilustrim

Divjakë- Pronari i një hoteli në Divjakë ka humbur jetën si pasojë e asfiksimit nga tymi. Policia raporton se viktima është Ll.M 60-vjeç. Ai është gjetur i vdekur rreth orës 10:30 në një nga dhomat e hotelit në pronësi të tij.

Nga veprimet paraprake dyshohet se gjatë natës aksidentalisht është shkaktuar zjarr në dhomën ku qëndronte 60-vjeçari, i cili për pasojë është asfiksuar dhe më pas është djegur.

Njoftimi: Divjakë-  Rreth orës 10:30, në Divjakë, është gjetur i pajetë shtetasi Ll. M., 60 vjeç, në një nga dhomat e hotelit në pronësi të tij.

Nga veprimet paraprake dyshohet se gjatë natës aksidentalisht është shkaktuar zjarr në dhomën ku qëndronte 60-vjeçari, i cili për pasojë është asfiksuar dhe më pas është djegur.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë Lushnjë, po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat