Arrestohet personi që vodhi në xhami

Kronikë e zezë

Arrestohet personi që vodhi në xhami

Më: 29 shtator 2022 Në ora: 20:14
Ilustrim

Ditën e sotme është arrestuar një person pasi dyshohet se vodhi në dy xhami në Shtime të hënën.

Rasti cilësohet si vjedhje e rëndë.

I dyshuari është shoqëruar në stacionin e policisë në Shtime.

Pas intervistimit nga hetuesit policor, me vendim të Prokurorit të rastit, është liruar për procedurë të rregullt hetimore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat