Tjetër rast i ngacmimit seksual, arrestohet gjakovari

Kronikë e zezë

Tjetër rast i ngacmimit seksual, arrestohet gjakovari

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 08:50
Foto ilustrim

Një rast i ngacmimit seksual ndaj një vajze ka ndodhur në Gjakovë.

Policia ka arrestuar një person të gjinisë mashkullore pasi i njëjti dyshohet se e ka ngacmuar me fjalë të ndryshme të natyrës seksuale një vajzë.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

NGACMIM SEKSUAL/Gjakovë 01.10.2022 – 17:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se e kishte ngacmuar me fjalë të ndryshme të natyrës seksuale viktimën femër kosovare. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat