​Një tifoz në Gjakovë dëmtoi ulësen e palestrës sportive, ndalohet nga policia

Kronikë e zezë

​Një tifoz në Gjakovë dëmtoi ulësen e palestrës sportive, ndalohet nga policia

Më: 3 tetor 2022 Në ora: 09:21
Ilustrim

Një person është arrestuar në Gjakovë pasi ka dëmtuar ulësen e palestrës sportive.

Policia njofton se kjo ka ndodhur derisa i dyshuari ishte duke ndjekur një ndeshje basketbolli.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Rasti është inicuar si asgjësim apo dëmtim i pasurisë.

“Rr. Luan Haradinaj, Gjakovë 02.10.2022-19:40 Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti në një palestër sportive, gjersa ishte duke ndjekur një ndeshje basketbolli, kishte dëmtuar një ulëse. Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, njofton policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat