​Burri raportoi se i është zhdukur gruaja në Suharekë

Kronikë e zezë

​Burri raportoi se i është zhdukur gruaja në Suharekë

Më: 4 tetor 2022 Në ora: 09:00
Foto ilustrim

Një burrë në Suharekë ka raportuar në polici se gruaja i është larguar nga shtëpia dhe se nuk e di se ku ndodhet.

Rasti është inicuar si person i zhdukur dhe po hetohet.

Suharekë 02.10.2022-09:00. Me 03.10.2022 një mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij viktima femër kosovar e është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhje e saj. Rasti është duke u hetuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat