Zhduket një i mitur në Ferizaj

Kronikë e zezë

Zhduket një i mitur në Ferizaj

Më: 24 nëntor 2022 Në ora: 09:41
Foto ilustrim

Një i mitur është zhdukur që nga 19 nëntori në fshatin Dubravë të Ferizajt.

Rasti është raportuar dje nga nëna e të miturit.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se djali i saj i mitur, më 19.11.2022 ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.”, ka informuar Policia. 

Ndërkohë, njësitë policore janë duke e hetuar rastin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat