Arrestohet një person në Fushë Kosovë pasi e sulmoi fizikisht ish të dashurën

Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Fushë Kosovë pasi e sulmoi fizikisht ish të dashurën

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 08:45
Foto ilustrim

Dje është arrestuar një person në Fushë Kosovë.

Ai dyshohet se më 24 nëntor e ka sulmuar fizikisht një grua, me të cilën ishte në lidhje dashurie më herët.

Sipas policisë, motivi i sulmit është xhelozia.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Raporti i plotë:

Fushë Kosovë 24.11.2022 – 20:30. Është arrestuar (me 26.11.2022) i dyshuari mashkull  kosovar pasi që i njëjti, dyshohet për motive xhelozie kishte sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare me të cilën ishte (më herët) në lidhje dashurie. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat