Vdiq personi që u lëndua në vendin e punës

Kronikë e zezë

Vdiq personi që u lëndua në vendin e punës

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 10:06
Foto ilustrim

Një person që ishte në trajtim në QKUK, si pasojë e lëndimeve të marra në vendin e punës, vdiq dje.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë u dërgua në IML për obduksion.

Viktima ishte lënduar në vendin e punës më 13 tetor.

Policia rastin e cilësoi si “Hetim mbi vdekjen”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat