Një llapjan arrestohet për dhunë në familje

Kronikë e zezë

Një llapjan arrestohet për dhunë në familje

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 10:10
Foto ilustrim

Një person u arrestua dje në Podujevë për dhunë në familje.

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë psiqike ndaj bashkëshortes së tij viktimës femër kosovare.”, informoi Policia.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari u dërgua në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat