Rrahu gruan, arrestohet burri në kryeqytet

Kronikë e zezë

Rrahu gruan, arrestohet burri në kryeqytet

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 09:31
Foto ilustrim

Një burrë është arrestuar në Prishtinë, sepse dyshohet se nën ndikim të alkoolit ka sulmuar fizikisht një grua.

Policia sot ka informuar se viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Rasti ka ndodhur të hënën në mbrëmje.

Ndërkohë, i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat