Arrestohen pesë persona në Pejë

Kronikë e zezë

Arrestohen pesë persona në Pejë

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 10:25
Ilustrim

Pesë persona janë arrestuar në Pejë, pasi që janë përleshur fizikisht ndërmjet vete.

“Janë arrestuar pesë të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që dyshohet të njëjtit nën ndikim të alkoolit janë përleshur fizikisht në mes vete.”, ka informuar sot Policia në raportin 24 orësh.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur të hënën pas mesnate.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat