Prizren, zhduken dy persona

Kronikë e zezë

Prizren, zhduken dy persona

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 10:40
Ilustrim

Dy persona janë zhdukur në Prizren.

Siç ka informuar sot Policia, njëri rast është raportuar të hënën, ndërsa tjetri të martën.

“Prizren 28.11.2022 – 16:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se viktima mashkull kosovar ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e tij. Njësitë policore janë duke e hetuar rastin. Prizren 29.11.2022, 19:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se viktima mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e tij. Lidhur me rastin janë duke u kryer veprime hetimore.”, ka informuar Policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat