Një burrë u arrestua për sulm seksual

Kronikë e zezë

Një burrë u arrestua për sulm seksual

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 10:26
Foto ilustrim

Një burrë është arrestuar dje në Shtime për sulm seksual.

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka kryer veprën e lartcekur ndaj viktimës femër kosovare.”, ka bërë të ditur Policia.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat