​Rrahu gruan, arrestohet burri në Graqanicë

Kronikë e zezë

​Rrahu gruan, arrestohet burri në Graqanicë

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 10:31
Foto ilustrim

Një burrë është arrestuar në Graqanicë, pasi i njëjti është raportuar se kishte rrahur gruan.

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se i njëjti është dërguar në mbajtje.

“Graqanicë 29.11.2022 – 23:50. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që dyshohet se kishte ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij viktimës femër kosovare. Viktima ka refuzuar tretmanin mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat