Arrestohet një burrë në Malishevë, kanosi me vrasje bashkëshorten

Kronikë e zezë

Arrestohet një burrë në Malishevë, kanosi me vrasje bashkëshorten

Më: 7 dhjetor 2022 Në ora: 11:31
Foto ilustrim

Një burrë është arrestuar në Malishevë pasi ka kanosur bashkëshorten e tij me vrasje, ose vetëvrasje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se i njëjti pas një rasti “Dhunë në familje”, ka kanosur me vrasje bashkëshorten ose do ta mbysë veten”, thuhet në raportin e policisë.

I dyshuari është intervistuar.

Me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat