Një person në kërkim arrin t’i ikë Policisë në Jarinjë duke kaluar në Serbi

Kronikë e zezë

Një person në kërkim arrin t’i ikë Policisë në Jarinjë duke kaluar në Serbi

Më: 9 dhjetor 2022 Në ora: 10:46
Foto ilustrim

Një person i cili ishte në stop listë, ka arritur që t’i shmanget arrestimit gjatë kalimit në pikën kufitare në Jarinje, duke dalë në Serbi.

Kështu ka bërë të ditur të premten Policia e Kosovës.

Sipas njoftimit, i dyshuari gjatë ndalimit policor i ka sulmuar policët.

“I dyshuari mashkull i cili ishte në stop listë, gjatë tentimit për ta ndalur nga zyrtaret policorë i ka sulmuar policët dhe ka arritur që t’i shmanget arrestimit nga zyrtarët policor duke kaluar në pjesën e Serbisë”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat