Një burrë ankohet se dikush i mori 5 vetura në autosallonin e tij dhe nuk i pagoi

Kronikë e zezë

Një burrë ankohet se dikush i mori 5 vetura në autosallonin e tij dhe nuk i pagoi

Më: 9 dhjetor 2022 Në ora: 10:51
Foto ilustrim

Një burrë është ankuar se dikush i ka marrë 5 vetura në autosallonin e tij dhe nuk i ka paguar ende.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se ne auto sallonin e tij, një i dyshuar mashkull kosovar, i ka blerë 5 vetura për të cilat 82,000 € nuk i ka paguar ende”, thuhet në raportin e policisë.

Tutje, policia bën të ditur se në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit.

Nuk jepen detaje tjera.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat