Aksident në Kramovik, ka të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident në Kramovik, ka të lënduar

Më: 9 dhjetor 2022 Në ora: 14:28
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Kramovik nga ku ka edhe të lënduar.

Lajmin  e ka konfirmuar drejtori rajonal i Policisë së Gjakovës, Lumni Graishta.

“Sipas patrullës në Kramovik është një aksident me lëndime”, ka thënë Graishta.

Nuk dihen detaje tjera.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat