Gjendet pa shenja jete një person në Gllogoc

Kronikë e zezë

Gjendet pa shenja jete një person në Gllogoc

Më: 30 janar 2023 Në ora: 13:35
Foto ilustrim

Një person është gjetur pa shenja jete në Gllogoc.

Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:12.

Sipas raportit policor, viktima u dërgua në QKMF -në e Gllogocit, ku edhe u konstatua vdekja e tij.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë, ndërsa trupi i pajetë me urdhër të prokurorit është dërguar në IML për obduksion” thuhet në raportin e policisë.

Rasti është inicuar si “Hetim mbi vdekjen”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat