Përplasen dy vetura në magjistralen Prishtinë-Gjilan, ka edhe të lënduar

Kronikë e zezë

Përplasen dy vetura në magjistralen Prishtinë-Gjilan, ka edhe të lënduar

Më: 1 shkurt 2023 Në ora: 18:22
Pamje nga aksidenti

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur në magjistralen Prishtinë- Gjilan.

Aksidenti ka ndodhur përkatësisht në fshatin Llabjan.

Në pamjet e siguruara nga media, shihet se në këtë aksident janë përfshirë dy vetura të cilat kanë pësuar dëme të mëdha.

Poashtu raportohet edhe për të lënduar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat