Zhduket një e miur në Kaçanik

Kronikë e zezë

Zhduket një e miur në Kaçanik

Më: 18 mars 2023 Në ora: 09:41
Ilustrim

Një person ka raportuar në polici se e vajza e tij e mitur, është larguar nga shtëpia dhe nuk e di vendndodhjen e saj.

“Një mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij e mitur .

Viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj”, thuhet në raportin e policisë.

Rasti kalon në procedurë hetimore.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat