​Goditet për vdekje një 42-vjeçar në fshatin Randobravë të Prizrenit

Kronikë e zezë

​Goditet për vdekje një 42-vjeçar në fshatin Randobravë të Prizrenit

Më: 24 mars 2023 Në ora: 10:33
Foto ilustrim

Një 42-vjeçar është goditur për vdekje në fshatin Randobravë të Prizrenit të enjten rreth orës 10:00.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe mjekësia ligjore të cilët kanë marrë trupin e pajetë për obduksion. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje

Rasti është iniciuar si aksident trafiku me fatalitet.

“Fsh. Randobravë, Prizren 23.03.2023 – 19:00. Ka ndodhë një aksident trafiku në mes të një automjeti me ngasës mashkull kosovar dhe këmbësorit mashkull kosovar. Si pasojë e aksidentit këmbësori ka ndërruar jetë. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe mjekësia ligjore të cilët kanë marrë trupin e pajetë për obduksion. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton policia.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat