Dhunohet një e mitur në Mitrovicë, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

Dhunohet një e mitur në Mitrovicë, arrestohet i dyshuari

Më: 27 mars 2023 Në ora: 08:30
Foto ilustrim

Një person është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, nën dyshimin për dhunimin e një të miture.

Rasti ka ndodhur në Mitrovicë.

Njoftimi i plotë i policisë:

DHUNIM/Mitrovicë 25.03.2023 – 13:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar nën dyshimin se ka kryer veprën e dhunimit ndaj viktimës femër kosovare- e mitur. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat