Demolohet një lokal në kryeqytet

Kronikë e zezë

Demolohet një lokal në kryeqytet

Më: 28 mars 2023 Në ora: 23:26
Foto ilustrim

Një lokal është demoluar në rrugën “Rexhep Luci” në kryeqytet.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Menjëherë njësitet e nevojshme policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe në koordinim me prokurorin e shtetit kanë nisë një hetim për ndriçimin e plotë të kësaj ngjarje”, është shprehur Ahmeti.

Sipas Ahmetit, ngjarja raportohet të ketë ndodhur rreth orës 21:30.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat