Katër të lënduar nga një aksident në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Katër të lënduar nga një aksident në Mitrovicë

Më: 2 prill 2023 Në ora: 09:12
Foto ilustrim

Katër persona janë lënduar, si pasojë e një aksidenti mes dy veturave, në fshatin Shupkovc në Mitrovicë të Jugut.

Përveç dëmeve materiale, një burrë dhe tri gra kanë pësuar lëndime.

Ata janë dërguar për trajtim mjekësor.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës, njofton policia.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat