Zhduket një person në Prizren

Kronikë e zezë

Zhduket një person në Prizren

Më: 26 maj 2023 Në ora: 10:32
Foto ilustrim

Policia ka informuar sot se një person është zhdukur në komunën e Prizrenit.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare ka dalur nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar.”, ka bërë të ditur Policia.

Ndërkohë, rasti është në procedurë hetimore.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat