Babai rrah vajzën në Rahovec, arrestohet

Kronikë e zezë

Babai rrah vajzën në Rahovec, arrestohet

Më: 28 maj 2023 Në ora: 11:59
Foto ilustrim

Një burrë është arrestuar në Rahovec, pasi i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës së tij.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se rastin e ka paraqitur vajza e tij.

“Viktima femër kosovare, ka raportuar se babai i saj i dyshuari mashkull kosovar dyshohet se ka ushtruar  dhunë fizike ndaj saj.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurori dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat