Aksidentohet vetura e nuses, në Gremnik të Klinës

Kronikë e zezë

Aksidentohet vetura e nuses, në Gremnik të Klinës

Më: 3 qershor 2023 Në ora: 15:13
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur në fshatin Gremnik të Klinës.

Në aksident janë përfshirë tri vetura, derisa shihet vetura e nuses që është dëmtuar.

Një person është lënduar, por jashtë rrezikut për jetë.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po hetojne rastin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat