Një i zhdukur në Hajvali

Kronikë e zezë

Një i zhdukur në Hajvali

Më: 5 qershor 2023 Në ora: 10:02
Foto ilustrim

Një person është raportuar si i zhdukur në Hajvali të Prishtinës.

Sipas raportit të Policisë, familjarët e tij kanë njoftuar se i njëjti është larguar nga shtëpia e tij të shtunën dhe nuk dihet gjë për të.

Rasti po hetohet.

“Hajvali 03.06.2023-18:40. Ankuesi kosovar ka njoftuar se viktima  kosovar  është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tij. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin 24 – orësh të Policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat