Shtatë të lënduar nga aksidenti në Kqiq

Kronikë e zezë

Shtatë të lënduar nga aksidenti në Kqiq

Më: 5 qershor 2023 Në ora: 11:47
Foto ilustrim

Të dielën në fshatin Kqiq të Mitrovicës, janë lënduar shtatë persona pas një aksidenti midis dy veturave.

Prej të lënduarve pesë ishin gra dhe dy ishin burra, të cilët janë dërguar për tretman mjekësor.

“Pesë femra dhe dy  meshkuj kosovarë kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksident trafiku në mes të dy veturave”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

“Të gjithë të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor. Rasti nën hetime”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat