Shisnin marihuanë, arrestohen dy persona

Kronikë e zezë

Shisnin marihuanë, arrestohen dy persona

Më: 6 qershor 2023 Në ora: 10:14
Ilustrim

Dy persona janë arrestuar dje në Fushë Kosovë.

Ata janë hasur në flagrancë duke shit-blerë substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë me peshë 3.8 gramë.

Substanca e dyshuar është sekuestruar.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat