Aksident me fatalitet në Drenas

Kronikë e zezë

Aksident me fatalitet në Drenas

Më: 7 qershor 2023 Në ora: 11:28
Foto ilustrim

Policia ka informuar sot se një grua ka ndërruar jetë në Drenas.

Viktima është goditur nga një veturë dhe si pasojë e lëndimeve, dyshohet se ka ndërruar jetë.

“I dyshuari mashkull kosovar derisa ishte duke drejtuar veturën dyshohet nga pakujdesia ka goditur viktimën femër kosovare,  të cilës i ka shkaktuar lëndime të rënda.

Viktima pasi është dërguar në QKUK për tretman mjekësor, dyshohet për shkak të lëndimeve ka ndërruar jetë.”, ka bërë të ditur Policia.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat